Programmatūra, visā Latvijā

Drukāt

"Uber Auto", SIA, auto lūku remonts, tehniskā palīdzība uz ceļa

Akadēmiķa M.Keldiša 34, Rīga, LV-1021
Pakalpojumi:
    ✓ Eļļas un filtri; ✓ Motora remonts; ✓ Gaisa kondicionieru uzpilde; ✓ Bremžu remonts; ✓ Riepu nomaiņa; ✓ Metināšanas darbi; ✓ Datoru diagnostika; ✓ Krāsu darbs;
Serviss: Ja jums ir nepieciešama kvalitāte, kuru sagaidāt no servisa centra, bet ar personīgāku un draudzīgu atmosfēru, to esat atradis. Mūsu auto remontdarbnīca var apkalpot dažādus modeļus. Mēs veicam tikai to darbu, kas nepieciešams, lai atrisinātu jūsu problēmu. Pie mums arī ir dažādas akcijas.
ZL.LV iesaka

"Texmobile", SIA

K.Barona 39, Rīga, LV-1011
Apraksts: Mobilo telefonu, planšetdatoru, portatīvo datoru remonta darbnīca. Mobilo telefonu aksesuāru un rezerves daļu pārdošana. Mūsu veikalā atradīsiet visu nepieciešamo savam telefonam- visas detaļas un aksesuāri ir atrodami mūsu katalogā.
ZL.LV iesaka

"Guno M", SIA, Birojs

Striķu 9, Saldus, Saldus n., LV-3801
Grāmatvedības programmatūra . Būvmateriālu ražošana. Veterinārija, zoo preču tirdzniecība.

"Anmaro IT", IK

Briškas, "Avotiņi", Vārkavas p., Preiļu n., LV-5337
Apraksts: Mēs sekojam jaunākajām tendencēm IT tehnoloģijās, lai saviem klientiem spētu nodrošināt augstāko pakalpojumu kvalitāti reģionā. Piedāvājam datortehnikas remonta pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām, apkalpojam datortehniku, piedāvājam konsultācijas datortehnikas lietotājiem. Konfigurējam datorus, serverus, rūterus, biroja tehniku. Piedāvājam IT infrastruktūras uzturēšanu, optimizāciju. IT atbalsts tiek nodrošināts attālināti un klātienē. Veicam IT infrastruktūras auditu, kurā tiek izvērtēta datortīklu drošība, programmatūras legalitāte, datoru tehniskais stāvoklis. Piedāvājam videonovērošanas sistēmu uzstādīšanu, video iespējams skatīties attālināti datoros un viedierīcēs, izmantojot interneta pieslēgumu.

"LatInSoft", SIA

Turpinām strādāt klātienē!
Mihoelsa 56, Daugavpils, LV-5401
Apraksts: LatInSoft – kompleksi IT risinājumi – grāmatvedības programmas GrinS, uzņēmuma vadības risinājumi GrinS|5, specializētas programmatūras izstrāde, mājaslapu izstrāde, datortehnika un tehniskais serviss, profesionāla apmācība.

"GPS partners", SIA

Allažu 4, Rīga, LV-1005
Apraksts: SIA "GPS Partners" ir Leica Geosystems oficiālais pārstāvis Latvijā. Leica Geosystems ir pasaulē vadošā pozicionēšanas un ģeomātikas tehnoloģiju ražošanas kompānija ar mītnes vietu Šveicē un tā piedāvā plašu mērniecības instrumentu un risinājumu klāstu: mērniecības instrumenti (tahimetri, robota tahimeti, droni, bezpilota lidaparāti, GNSS, GPS, ĢIS); 3D instrumenti (skeneri, lāzera skeneri, 3D mērniecības instrumenti); celtniecības instrumenti (optiskie nivelieri, lāzera nivelieri, teodolīti); instrumenti montāžas darbiem (krusta lāzeri); arhitektu un dizaineru instrumenti (lāzera tālmēri, 3D tālmēri, skeneri); mērniecības un 3D modelēšanas programmatūras. Piedāvājam arī instrumentu remonta un kalibrēšanas pakalojumus autorizētā servisa centrā ar pieredzes bagātākajiem servisa meistariem Latvijā!

"GeoStar", SIA, Celtniecības mērinstrumenti, Ģeodēziskie instrumenti

Mārupes 20, Rīga, LV-1002
Apraksts: No 1997. gada firma GeoStar SIA veic dažāda veida instrumentu tirdzniecību, servisu, remontu, nomu, izīrē celtniecības mērinstrumentus, sniedz konsultācijas mērniecības instrumentu un tehnoloģiju jomā. Kompānija piedāvā profesionālus TRIMBLE GPS uztvērējus kartogrāfijai, ĢIS, meža platību uzmērīšanai un mērniecībai. Piedāvājumā modernākie RTK GPS komplekti ar kontrolieri un reālā laika korekcijām – VRS savietojamas tehnoloģijas. Kadastrālai uzmērīšanai un būvniecības nodrošināšanai piedāvājumā klasiskie un robotizētie TRIMBLE tahimetri. Celtniecības darbiem geo-FENNEL optiskie un lāzeru nivelieri, digitālie teodolīti, mērriteņi, tālmēri un citi mērinstrumenti. Piedāvājumā Vivax Metrotech un Seba KMT instrumenti apakšzemes komunikāciju atrašanai, diagnostikai un noplūžu meklēšanai. Celtniecībā kritiski mērinstrumenti - Šmita āmuri betona cietības noteikšanai un grunts blīvuma noteikšanai, Beldornii penetrometri un modernākie krītošā svara deflektometri.

"ReTone", SIA

K.Barona 64, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi: Piedāvājam plaša spektra digitālos aizauss un iekšauss dzirdes aparātus. Tāpat nodrošinām:
    ✓ Aparātu pieregulēšanu (piemērošana) atbilstoši katra cilvēka individuālajam dzirdes zudumam ✓ Iekšauss dzirdes aparātu izgatavošanu ✓ Pārdoto aparātu garantijas un pēcgarantijas apkopi un remontu ✓ Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu ✓ Peldieliktņu izgatavošanu ✓ Individuālo auss ieliktņu izgatavošanu skaņas monitoru pieslēgšanai ✓ Audioloģisko iekārtu tirdzniecību, apkalpošanu un remontu

Laadur Baltic SIA, noliktavu tehnika

Ventspils 50, Rīga, LV-1002
Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir prioritāte:

Klientiem ir svarīgi zināt, ka tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri un kvalitatīvi atrisinātas, lai darbs neapstātos. Mēs to panākam izmantojot mūsu speciālistu uzkrātās zināšanas un pieredzi, atbilstoši aprīkotas autodarbnīcas un servisa sistēmu. Liela uzmanība tiek pievērsta komponentu un aprīkojuma drošībai un kvalitātei. Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir mūsu prioritāte.

"Rix Technologies", AS

Blaumaņa 5a-3, Rīga, LV-1011
Programmatūra

"Printful Latvia", AS

O.Vācieša 6b, Rīga, LV-1004
Programmatūra

"SAP Latvia", SIA

Raņķa dambis 30-110, Rīga, LV-1048
Programmatūra

"Microsoft Latvia", SIA

Zaļā 1, Rīga, LV-1010
Programmatūra

"ibik.lv"

Jupatovkas 3a, Rēzekne, LV-4601
Programmatūra

"Astats", SIA

Dž.Dudajeva gatve 8-51, Rīga, LV-1084
Programmatūra

"Entrypoint", SIA

Ģimnāzijas 10, Daugavpils, LV-5401
Programmatūra

"Eļmi", SIA

K.Valdemāra 37-9, Rīga, LV-1010
Programmatūra

"GISI", SIA

"Čāpulīši", Kandavas p., Tukuma n., LV-3120
Programmatūra

"Metasoft", SIA

Raunas 41c, Rīga, LV-1084
Programmatūra

"Onetec", SIA

Elizabetes 22, Rīga, LV-1050
Programmatūra